Markilux 3300 PURNejen pro soukromé, ale i pro komerční použití: markýza Markilux 3300 pur je velmi populární díky svému preciznímu slícování s omítkou a robustní konstrukci kazety. Na plochu kazety lze použít omítkový materiál a tím dokonale zamaskovat přítomnost markýzy. Dvojitý žlab zajišťuje bezpečný odtok dešťové vody do stran kazety. Všechny šrouby a montážní díly markýzy jsou vyrobeny z korozi odolné nerezové oceli a ramena pokryta teflonovou vrstovou. Bionické vypínací popruhy umožňují hladkou a tichou manipulaci markýzy a zaručují maximální výdrž. Funkční prvky v odstínech bílé, nebo šedé barvy dokonale splývají s širokým spektrem látek z nabídky Markilux.

Poptejte si

cenu a konzultaci zdarma

zde

Technologie

Design kazety je robustní a přispívá tak k osobitému vzhledu markýzy. Vhodná k instalaci na nezakrytou fasádu. Unikátní bionický pás vyvinutý Markiluxem umožňuje tiché skládání ramen bez tření a významně prodlužuje technickou životnost markýzy.

Rozměry

Maximální šíře 700 cm s maximálním výsunem 350 cm.
Jiné a větší velikosti mohou být dostupné. Pro radu prosíme kontaktujte vašeho nejbližšího prodejce.

Atmosféra

Inteligentní doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux infračervený zářič. Technologie Silentec pro nejtišší zvuk motoru. Senzory slunečního světla, Vibrabox, čidlo větru a světla.

Ovládání

Nerezová navíjecí rukojeť. Volitelně elektrický navíjecí motor nebo ovládání rádiem a dálkové ovládání Markilux.

Látky

Dostupné jsou všechny látky z aktuální kolekce Markilux. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex)


Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o.  Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak  odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

somfy