Markilux 5010Markýza s největším množstvím stínu – maximální šíře Markilux 5010 je sedm metrů, což vystačí i pro největší terasy. Vše spolu dokonale sedí, rozdílné velikosti horního a dolního ramene zajišťují skvělou stabilitu a umožňují plné napnutí látky i v případě, že markýza není plně roztažena. Všechny šrouby a další součásti jsou vyrobeny z nerezu se silnou mírou odolnosti proti korozi. Klasický, štíhlý vzhled kazety, držák a funkční součásti jsou zdůrazněny všemi možnými barvami. Výběr látek je nepřeberný a zahrnuje i vodotěsné verze, které se postarají o skvělou pohodu i ve špatném počasí.

Poptejte si

cenu a konzultaci zdarma

zde

Technologie

Boční clona chrání před zapadajícím či vycházejícím sluncem a před zvědavýma očima. Použití nerezové oceli zajišťuje dlouhou životnost všech komponentů. Dvojité ocelové řetězy (nebo volitelné bionické pásy) v kloubech sklápěcích ramen.

Rozměry

Maximální šíře 700 cm s maximálním výsunutím 400 cm.
Jiné a větší velikosti mohou být dostupné. Pro radu prosíme kontaktujte vašeho nejbližšího prodejce.

Atmosféra

Inteligentní doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux infračervený zářič, technologie Silentec pro nejtišší chod, Shadeplus jako přídavná ochrana proti slunečnímu svitu, senzory slunečního světla, Vibrabox, Revento, čidlo větru a světla. Spotline.

Ovládání

Nerezová navíjecí rukojeť. Volitelně elektrický navíjecí motor nebo ovládání rádiem a dálkové ovládání Markilux.

Látky

Všechny látky z aktuální kolekce Markilux jsou dostupné. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex)


Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o.  Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak  odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

somfy