Markilux 6000


 

Použití zcela unikátní technologie, doplňky, které zpříjemní chvíle na terase, prodlouží večerní posezení a to ve všech ročních obdobích  – to vše je markýza Markilux 6000. Konstrukce kazety a ramen markýzy je v designovém provedení, které obdrželo ocenění Red Dot Design a lze ho barevně přizpůsobit každému domu. O napnutí látky markýzy se stará speciální bionický pás, který umožňují hladkou a tichou manipulaci a zaručí maximální výdrž. Markýzu lze vybavit rozmanitým spektrem doplňků včetně reflektorů, svislé clony, reproduktorů, otřesového čidla a dalších. Markýza Markilux 6000 obdržela za svůj prvotřídní design ocenění Red Dot Design. 

Poptejte si

cenu a konzultaci zdarma

zde

Technologie

Unikátní bionický pás vyvinutý Markiluxem umožňuje tiché skládání ramen bez tření a významně prodlužuje technickou životnost markýzy.

Rozměry

Maximální šíře 700 cm s maximálním výsunem 400 cm.
Jiné a větší velikosti mohou být dostupné. Pro radu prosíme kontaktujte vašeho nejbližšího prodejce.

Atmosféra

Inteligentní doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux infračervený zářič, naklápěcí LED bodová světla nebo Markilux Lightbar. Technologie Silentec pro nejtišší zvuk motoru. Shadeplus jako přídavná ochrana proti slunečnímu svitu. Senzory slunečního světla. Vibrabox. Čidlo větru a světla.

Ovládání

Nerezová navíjecí tyč. Volitelně elektrický navíjecí motor s dálkovým ovládáním.

Látky

Všechny látky z aktuální kolekce Markilux jsou dostupné. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex)


Zastavte se u nás v showroomu INNEX, kde se můžete na markýzu Markilux 6000 podívat a poradit se s našimi odborníky.

SHOWROOM INNEX
Luxembourg Plaza
Přemyslovská 2845/43
130 00 Praha 3


Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o.  Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak  odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

somfy