Markilux 879Skleněná zastřešení vyžadují v létě efektivní sluneční ochranu, jako je markýza 879, určená k umístění pod sklo. Před špínou a mastnotou je dobře chráněna skleněnou střechou, nicméně má mnohem více co nabídnout. Speciální pružiny propůjčují látce skvělé napnutí, které nejen že vypadá dobře, ale je také méně náchylné zvukům větru. Optimalizované trakční kluzáky zajišťují tichý chod markýzy. Markilux 879 vás ohromí svým uhlazeným vzhledem. Kazeta měří pouhých 130 mm a proto je pod skleněnou střechou sotva postřehnutelná. Volitelně je markýza dostupná se systémem tracfix pro pěkný, kompaktní vzhled, kde látka plynule běží v postranních kolejnicích. Po večerech promění volně kombinovatelný světelný systém skládající se z LED bodových světel a LED světelných pásků váš dvůr či terasu v říši atmosférických světel.

Poptejte si

cenu a konzultaci zdarma

zde

Technologie

Volitelný systém Tracfix pro bezpečné postranní navádění látky bez mezery mezi látkou a naváděcími kolejnicemi. Bezúdržbový napínací modul s plynovými písty, kuličkové ložisko na kolejnicích s hladkým chodem.

Rozměry

Markilux 879
Maximální šíře 600 cm s maximálním výsunem 450 cm.
Maximální šíře 400 cm s maximálním výsunem 600 cm.

Markilux 879 tracfix
Maximální šíře 600 cm s maximálním výsunem 400 cm.

Atmosféra

Inteligentní volitelné doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux bezdrátové dálkové ovládání, elektrický motor a senzory slunce a větru. Integrovaný světelný systém – LED bodová světla a LED pásky mohou být variabilně kombinovány. Instalace u naváděcích kolejnic či u oddělené podpůrné trubice s nenápadným vedením kabelů.

Ovládání

Markilux 879: Manuální nerezová kladka, či voltelně elektrický motor nebo rádiově ovládaný motor s bezdrátovým ovladačem Markilux.

Markilux 879 tracfix: Elektrický motor nebo volitelně rádiově ovládaný motor s bezdrátovým ovladačem Markilux.

Možná integrace do domácího automatizovaného systému.

Látky

Dostupné jsou všechny látky z aktuální kolekce Markilux. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex) a také – podle velikosti – sunvas transolair. Bez technologie tracfix – perfotex s hliníkovou vrstvou odrážející slunce.


Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o.  Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak  odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

somfy