Markilux 1300 basicRobustní, spolehlivá a splňuje všechna očekávání: Markýza Markilux 1300 basic. Silná, výrazně tvarovaná ramena a ocelový řetěz v nich umístěný zajišťují maximální napnutí látky markýzy. Přední profil zajišťuje bezpečný odtok dešťové vody do stran. Nastavením úhlu markýzy snadno docílíte maximálního zamezení průniku slunečního záření. A pokud ani to nestačí, přídavný spouštěcí volán nabídne více ochrany před sluncem a poskytne větší pocit soukromí.

Poptejte si

cenu a konzultaci zdarma

zde

Technologie

Otočný mechanismus s individuálně nastavitelným stupněm od 4° do 85° jednoduše pomocí navinovací rukojeti. Ochranný systém. Shadeplus chrání před zapadajícím či vycházejícím sluncem a před zvědavýma očima.

Rozměry

Maximální šíře 700 cm s maximálním výsunem 400 cm.
Jiné a větší velikosti mohou být dostupné. Pro radu prosíme kontaktujte vašeho nejbližšího prodejce.

Atmosféra

Inteligentní doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux infračervený zářič, otočný, Shadeplus, senzory slunečního světla, Vibrabox, čidlo větru a světla.

Ovládání

Nerezová navíjecí rukojeť. Volitelně elektrický navíjecí motor nebo ovládání rádiem a dálkové ovládání Markilux.

Látky

Dostupné jsou všechny látky z aktuální kolekce Markilux. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex)


Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o.  Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak  odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

somfy