Markilux 110/210Markilux Pergola 210 – chrání velké plochy před sluncem, větrem a chladem a to jak v osobních, tak komerčních prostorech. Malý rámec, velké výhody – tento koncept je perfektně uplatněn ve velkoformátovém stínícím systému, který spočívá v konstrukci štíhlých sloupů s decentními bočními vodícími kolejnicemi, ve kterých je látka markýzy vedena v zipu. Pro dokonalý odtok dešťové vody jsou sloupy vybaveny výškově nastavitelným pístem, který dokáže měnit sklon pergoly o 10cm. Pergolu Markilux lze vybavit bočními clonami, které zaručí maximální soukromí. Dále lze pergolu vybavit topnými infrazářiči, které prodlouží chvíle strávené na terase.

Poptejte si

cenu a konzultaci zdarma

zde

Technologie

Volitelná ochrana před bočním sluncem ve formě postranního volánu až do výšky 230 cm. Nerezová navíjecí klika. Systém Tracfix pro bezpečné a precizní navádění látky a celkový uzavřený vzhled.

Rozměry

Maximální šíře 500 cm s maximálním výsunem 600 cm.
Maximální šíře 600 cm s maximálním výsunem 450 cm.
Jiné a větší velikosti mohou být dostupné. Pro více informací kontaktujte naše obchodníky.

Atmosféra

Inteligentní volitelné doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux bezdrátové dálkové ovládání, senzory slunce a větru. Šest nadčasových barev pro kazetu a čelní profil volně kombinovatelných se šesti moderními barevnými odstíny.

Ovládání

Nerezová klika pro manuální ovládání. Volitelně elektrický motor či rádiově ovládaný motor pomocí Markilux dálkového ovladače.

Látky

Dostupné jsou všechny látky z aktuální kolekce Markilux. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex)