Markilux RS-2Rámový systém RS-2 je sofistikovaný sytém skládající se z pilířů a spojujících elementů, které mohou být kombinovány do jakýchkoliv směrů, velikostí a představují jednoduchý modulární systém. Nezáleží, zda chcete mít stín přímo u domu, či chcete zastínit plochu uprostřed zahrady, Markilux RS-2 vám zajistí pohodu ve stínu na kterémkoliv místě.

Poptejte si

cenu a konzultaci zdarma

zde

Technologie

Modulární rámový systém RS-2 je založen na podpoře pilířů ze série Markilux syncra. Bytelný upínací kroužek slouží k regulaci výšky na pilíři, čímž mohou být propojeny podpůrné prvky. Na výběr je z mnoha typů markýz Markilux, které zastíní čtvercovou či obdélníkovou plochu.

Rozměry

Modulární a flexibilní.

Atmosféra

Je ideální pro rozsáhlé plochy a nabízí sklon střechy, který si navolíte dle své libosti a podle výběru typu konstrukce i výšku umístění markýzy, a to až do čtyř a půl metru.

Ovládání

Tyč z nerezové oceli.

Design

Skvělá ochrana před sluncem a nepřízní počasí dostupná pro kompatibilní modely markýz, v mnoha látkách a s dalším příslušenstvím. Dostupné například pro markýzy pro zimní zahrady, pergolové systémy, markýzy s bočním upevněním a další. Je k dispozici velké množství možností pro velkoryse zastíněné plochy.


Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o.  Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak  odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

somfy