Markilux syncra 2 fixPerfektní samostojná ochrana před sluncem i nepřízní počasí pro velké plochy. Markilux syncra 2 fix leží na dvou kulatých sloupech, které jsou připevněné do betonových patek. Markýzy mohou být roztaženy do obou stran jako křídla, nebo, v případě potřeby, může být vytažena pouze jedna strana. Tato markýza se hodí pro objekty, kde není možná přímá montáž do zdi. Hodí se do restauračních zařízení, hotelů a kamkoliv, kde by stín neměl jen existovat, ale i být krásně umístěn.

Poptejte si

cenu a konzultaci zdarma

zde

Technologie

Solidní samostojný markýzový systém. Zastíní až 60 m2, záleží na konkrétním modelu. Ještě větší plochy mohou bý zastíněny při použití dvojitých markýz.

Rozměry

Podle modelu markýzy – zastíněná oblast až 24 m2 na markýzu, ještě větší plochy mohou bý zastíněny při použití dvojitých markýz.

Atmosféra

Inteligentní volitelné doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux bezdrátové dálkové ovládání, elektrický motor, infračervený zářič, Shadeplus, Illumination, Vibrabox, senzory slunce a větru.

Ovládání

Nerezová klika pro manuální ovládání. Volitelně elektrický motor či rádiově ovládaný motor pomocí Markilux dálkového ovladače.

Látky

Dostupné jsou všechny látky z aktuální kolekce Markilux. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex)


Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o.  Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak  odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

somfy