Kazetové markýzyKazetové a polokazetové markýzy jsou doplněny kazetou, která ochraňuje v zatažené poloze jak látku, tak i ostatní díly markýzy před nepříznivými vlivy počasí. Díky tomu se výrazně prodlužuje životnost markýzy. Kazeta zaručuje markýze nejen dlouhou životnost ale také kompaktní vzhled. 

Decentní design a perfektní ochrana  přes sluncem i deštěm, to jsou kazetové markýzy Markilux. Pomáhají nejen venkovní prostor chránit, samotná markýza prostor tvoří a otvírá jeho zcela nový rozměr. Pro konstrukci jsou vybrány jen prvotřídní materiály, které jsou dostupné v široké škále variant a odolné všem extrémům počasí. Markýza je ukryta v hliníkovém obalu, který ji chrání a zároveň dotváří koncepční řešení vaší fasády. Ti kdo mají kazetovou markýzu Markilux zažívají pobyt venku ve zcela nové dimenzi a luxusním pohodlí.

instalace

Nepočítali jste při tvorbě projektu vašeho domu s markýzou? A přesto chcete mít terasu či balkón, kde budete chráněni před počasím i zraky okolí. Nejlepší volba je Markilux kazetová markýza, ta se montuje přímo na zeď domu, hliníková kazeta chrání staženou markýzu. Je vhodná pro terasy, balkóny a stále větší oblibě se těší na zahrádkách restaurací a obchodů. Pokud chcete vystoupit z řady vyzkoušejte Markilux, podívejte se na úspěšné realizace.