Markilux 1600S maximální výsuvnou délkou 400 cm je opravdu ohromující, že Markilux 1600 může nabídnout šířku až 710 cm. Může za to dvojitý řetěz a silná ramena, díky kterým také látka zůstává vždy perfektně napnutá. Proslulá cena iF product design award byla udělena i za elefantní hliníkové čelo, které se po zasunutí do kazety stane kompaktním celkem. Kazeta je vybavena kartáčem, který při zatažení čistí povrch markýzy od nečistot. Aby nedošlo k vytvoření mezery mezi čelem a kazetou, dojde k automatickému přizpůsobení výšky. A pochopitelně existuje nespočetné množství možností kombinovat barvy rámů a látky.

Poptejte si

cenu a konzultaci zdarma

zde

Technologie

Ramena s plynovými písty umožňují, aby byla látka vždy perfektně napnutá. Shadeplus chrání před zapadajícím či vycházejícím sluncem a před zvědavýma očima.

Rozměry

Markilux 1600:
Maximální šíře 710 cm s maximálním výsunem 400 cm.

Markilux 1600 Stretch:
Maximální šíře 410 cm s maximálním výsunem 400 cm.

Jiné a větší velikosti mohou být dostupné. Pro radu prosíme kontaktujte vašeho nejbližšího prodejce.

Atmosféra

Inteligentní doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux infračervený zářič, senzory slunečního světla, Vibrabox, Revento, čidlo větru a světla.

Ovládání

Nerezová navíjecí rukojeť. Volitelně elektrický navíjecí motor nebo ovládání rádiem a dálkové ovládání Markilux.

Látky

Dostupné jsou všechny látky z aktuální kolekce Markilux. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex)


Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o.  Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak  odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

somfy