Markilux 970Markilux 970 slučuje městskou eleganci v kombinaci s technickým komfortem. Kazeta na Vás zapůsobí svým minimalistickým hranatým vzhledem, kde má každý detail své místo. Barevná paleta, ze které je možné volit, překvapí výraznými, ale nadčasovými odstíny, které oživí každou fasádu. Tato markýza ale vyniká i technickými parametry. Po vysunutí je markýza otočným kloubem skloněna do přednastaveného úhlu. Bionický pás ve sklápěcích ramenech kromě tichého chodu markýze propůjčuje bytelný charakter. Díky LED světlům, která mohou být umístěna v multifunkční drážce pod markýzou, jsou večery plné pohodové atmosféry zaručeny. Markilux 970 je dostupná i v práškovém nástřiku, a hodí se k instalaci na zeď, strop, či krokve. Markýzu je možné vybavit i spouštěcím volánem.

Poptejte si

cenu a konzultaci zdarma

zde

Technologie

Výjimečně kompaktní kazeta s celkovou výškou 140 mm a hloubkou 260 mm. V základu přichází s robustním bionickým pásem. Otočný kloub pro přednastavený úhel sklonu a pro optimální odvodnění od 14 stupňů sklonu.

Rozměry

Maximální šíře 500 cm s maximálním výsunem 350 cm, nebo šíře 600 cm s maximálním výsunem 300 cm..
Jiné a větší velikosti mohou být dostupné. Pro radu prosíme kontaktujte vašeho nejbližšího prodejce.

Atmosféra

Inteligentní volitelné doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux bezdrátové dálkové ovládání, senzory slunce a větru. Šest nadčasových barev pro kazetu a čelní profil volně kombinovatelných se šesti moderními barevnými odstíny.

Ovládání

Nerezová klika pro manuální ovládání. Volitelně elektrický motor či radiově ovládaný motor pomocí Markilux dálového ovladače.

Látky

Dostupné jsou všechny látky z aktuální kolekce Markilux. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex)


Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o.  Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak  odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

somfy