Markilux 8800Obě ocenění, jak iF product design award 2013, tak German Design Award 2014 jsou pěkným ujištěním o vynikajícím designu markýzy Markilux 8800. A ještě lépe – její brilantní výkon. Prostory do 36 m2 mohou být zastíněny jedinou markýzou. Dva nezávislé plynové písty poskytují permanentní vysokou úroveň napnutí látky.

Poptejte si

cenu a konzultaci zdarma

zde

Technologie

Volitelný systém Tracfix pro bezpečné postranní navádění látky bez mezery mezi látkou a naváděcími kolejnicemi (maximální velikost jediné markýzy o 30 m2). Zaoblená kazera a hranaté naváděcí kolejnice zapadají do současného moderního stylu.

Rozměry

Markilux 8800:
Maximální šíře 700 cm s maximálním výsunem 450 cm.
Maximální šíře 500 cm s maximálním výsunem 700 cm.

Markilux 8800 tracfix:
Maximální šíře 600 cm s maximálním výsunem 450 cm.
Maximální šíře 500 cm s maximálním výsunem 600 cm.

Jiné a větší velikosti jsou dostupné. Pro radu nás prosím kontaktujte.

Atmosféra

Inteligentní volitelné doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux bezdrátové dálkové ovládání, elektrický motor a senzory slunce a větru.

Ovládání

Elektrický motor, volitelně technologie Silentec, motor na ovládání. Při použití více kusů může být vyžadováno více ovladačů.

Látky

Dostupné jsou všechny látky z aktuální kolekce Markilux. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex) a také – podle velikosti – sunvas transolair. Bez technologie tracfix – perfotex s hliníkovou vrstvou odrážející slunce.


Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o.  Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak  odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

somfy