Markilux MX-1 / MX-1 compactZkušenosti, znalost designu a technologií se pojí v Markilux MX-1, která je kombinací ochranné střechy a markýzy. Kazeta včetně pergoly, s celkovou hloubkou 62 cm, chrání okna a fasádu před vnějšími vlivy. Markilux MX-1 plní i neobvyklá přání mnoha zajímavými funkcemi, jako jsou skládací ramena s bionickými šlachami, nastavení sklonu v úhlu 5 – 25°, vyprazdňování vody integrovaným okapem v předním profilu. Markýzu přizpůsobíte svému ideálu díky široké škále barevných variant a dalšího doplňkového vybavení. Navzdory svým rozměrům působí Markilux MX-1 velmi lehce. Její velkorysé rozměry a pokrokový styl oceněný cenou Red Dot Design doplňují, nikoliv narušují styl fasády.
Menší sestrou makrýzy Markilux MX-1 je markýzy Markilux MX-1 compact s absencí ochrané střechy.

Poptejte si

cenu a konzultaci zdarma

zde

Technologie

Čelo je vyrobené z hliníku a může být vyvedeno v nejrůzějších barvách. Volitelné stmívatelné LED Ambiente osvětlení umožňuje měnit barevné odstíny.

Rozměry

Maximální šíře 700 cm s maximálním výsunem 437 cm.
Jiné a větší velikosti mohou být dostupné. Pro radu prosíme kontaktujte vašeho nejbližšího prodejce.

Atmosféra

Inteligentní doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux LED svítidla na kazetě a LED pásek či LED svítidla na čele markýzy poskytují další stmívatelné zdroje světla. Markilux Shadeplus poskytuje další komfort pod markýzou.

Ovládání

Čtyřkanálové rádiové dálkové ovládání Markilux.

Látky

Dostupné jsou všechny látky z aktuální kolekce Markilux. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex)


Navštivte náš showroom INNEX, kde si můžete markýzu Markilux MX-1 compact prohlédnout a poradit se s odborníky.

SHOWROOM INNEX
Luxembourg Plaza
Přemyslovská 2845/43
130 00 Praha 3


Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o.  Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak  odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

somfy