Markilux 1500Tato markýza vyhrála iF product design award z mnoha důvodů; mimo fantastického design za skvělou míru napětí látky, která je způsobena použitím ramen s plynovým stlačováním. Kazeta obsahuje kartáč, který při zatažení markýzy očistí její povrch od nejhorší špíny. Patentovaný mechanismus vždy nasměruje markýzu do optimální pozice. Je možné si vybrat z pestré škály barev, širokého spektra látek a inteligentního příslušenství, aby i pro Vás byla Markilux 1500 vítězem.

Poptejte si

cenu a konzultaci zdarma

zde

Technologie

Ramena s plynovými písty umožňují, aby byla látka vždy perfektně napnutá. Shadeplus chrání před zapadajícím či vycházejícím sluncem a před zvědavýma očima.

Rozměry

Maximální šíře 660 cm s maximálním výsunem 300 cm.
Maximální šíře 610 cm s maximálním výsunem 350 cm.
Jiné a větší velikosti mohou být dostupné. Pro radu prosíme kontaktujte vašeho nejbližšího prodejce.

Atmosféra

Inteligentní doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux infračervený zářič, senzory slunečního světla, Vibrabox, Revento, čidlo větru a světla.

Ovládání

Nerezová navíjecí rukojeť. Volitelně elektrický navíjecí motor nebo ovládání rádiem a dálkové ovládání Markilux.

Látky

Dostupné jsou všechny látky z aktuální kolekce Markilux. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex)


Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o.  Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak  odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

somfy