Markilux 780/880S markýzami Markilux 780 a Markilux 880 (první s hranatou, druhá s kulatou kazetou), získá vaše zimní zahrada unikátní světelné a klimatické podmínky po celý rok. Markýzy jsou vhodné pro menší zasklené prostory, a to do 12 m2. Při větší objednávce jsou dodávány s ochrannou tubou. Napínací systém udržuje látku stále perfektně napnutou. Venkovní markýzy mohou zůstat vytažené až do dvou metrů.

Poptejte si

cenu a konzultaci zdarma

zde

Technologie

Malá nenápadná hliníková kazeta s práškovým nátěrem. Vhodná jak pro venkovní, tak vnitřní instalaci. Napínací systém pro perfektně napnutý povrch markýzy.

Rozměry

Maximální šíře 400 cm s maximálním výsunem 250 cm.
Maximální šíře 325 cm s maximálním výsunem 400 cm.

Atmosféra

Inteligentní volitelné doplňky poskytují dokonalé pohodlí: Markilux bezdrátové dálkové ovládání, elektrický motor a senzory slunce a větru.

Ovládání

Ozubené kolo a navíjecí klika. Volitelně elektrický motor či motor s dálkovým ovládáním.

Látky

Dostupné jsou všechny látky z aktuální kolekce Markilux. (sunvas snc | sunsilk snc | visutex) a také – podle velikosti – vuscreen Alu | perfotex | sunvas transolair.


Pro pohon stínící technicky využíváme motorizaci od největšího světového výrobce společnosti SOMFY, s.r.o.  Nastavte si markýzu podle vašich představ a vychutnejte si tak  odpočinek na své zahradě v té nejlepší možné atmosféře.

somfy